KONST / Litografier / Färglitografi 12757207

nr 1275 7207

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Eva Zettervall (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 77/350. Motivet: 50x38 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

100 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:14:45)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:02:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall