KONST / Litografier / Färglitografi 13152006

nr 1315 2006

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Ekorre. Signerad, numrerad 122/300. Motivet: 30x40 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 21:07:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren