KONST / Litografier / Färglitografi 14222012

nr 1422 2012

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Båtar. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 52x63cm, yttermått inklusive ram: 71x80cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:51:10

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg