KONST / Litografier / Färglitografi 13027066

nr 1302 7066

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, 2 st. Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Signerade. Signerad, numrerad 30/240,1993. Motivet: 21x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:25:04

20/1 17:55:57 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger