KONST / Litografier / Färglitografi 13027024

nr 1302 7024

David Bracken

(f. 1930), Sverige

Färglitografi, David Bracken (f. 1930), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 74/200. Motivet: 35x54cm

David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:36:58

20/1 12:08:31 1      350 kr
20/1 18:54:31 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

David Bracken

Läs mer om David Bracken