KONST / Litografier / Färglitografi 12354169

nr 1235 4169

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. EA-upplaga, signerad 2002. Motivet: 17x25

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:44:47

18/2 18:18:30 1      Vinnande bud

Corneille

Läs mer om  Corneille