KONST / Litografier / Färglitografi 12769595

nr 1276 9595

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, 2 st, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 290 upplaga, bladets mått: 57x45 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:42:13

20/9 12:32:32 1      1.000 kr
23/9 20:37:13 2      Vinnande bud

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall