KONST / Litografier / Färglitografi 12757358

nr 1275 7358

Catrina Liljegren

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Catrina Liljegren (f. 1962). Signerad, daterad 93,137/190, bladets mått: 76x56 cm

Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.

måndag 16 september 2019
kl 18:26:27

Catrina Liljegren

Läs mer om Catrina Liljegren