KONST / Litografier / Färglitografi 12815329

nr 1281 5329

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, 2 st, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Signerad, numrerad 1487/1500, ca 52x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:39:40

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd