KONST / Litografier / Färglitografi 14278225

nr 1427 8225

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Riddarfjärden, PT. Signerad. Färglitografi, bildmått: 27x38, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:42:42

25/10 13:11:40 1      300 kr
25/10 19:12:23 2      Vinnande bud

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler