KONST / Litografier / Färglitografi 12757342

nr 1275 7342

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Bo Larsson (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 10/99, Pålsundsbron, bladets mått: 76x107 cm

Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:35:02

Bo Larsson

Läs mer om Bo Larsson