KONST / Litografier / Färglitografi 12354051

nr 1235 4051

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. "Solnedgång i Havsbandet", Akvarellerad lito. Motivet: 27x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:19:38

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth