KONST / Litografier / Färglitografi 13636282

nr 1363 6282

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Färglitografi, Björn Berg (1923-2008), Sverige. Signerad, numrerad 30/300,1977. Motivet: 30x42cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:51:58

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg