KONST / Litografier / Färglitografi 12713128

nr 1271 3128

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholm I. Signerad, numrerad 289/360 cm. Motivet: 34x44 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:49:01

26/8 19:11:44 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö