KONST / Litografier / Färglitografi 12455090

nr 1245 5090

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x49 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:22:43

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö