KONST / Litografier / Färglitografi 14377107

nr 1437 7107

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 149/360. Färglitografi, bildmått: 36x42, yttermått inklusive ram: 47x64 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:12:14

7/12 16:24:10 1      100 kr
8/12 10:28:30 2      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö