KONST / Litografier / Färglitografi 12342281

nr 1234 2281

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 252/375, Östermalmshallen. Motivet: 38x52

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

måndag 11 februari 2019
kl 20:53:02

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö