KONST / Litografier / Färglitografi 12713015

nr 1271 3015

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga, signerad, 37x52 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:43:18

16/8 19:41:34 1      2.600 kr
26/8 18:55:00 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö