KONST / Litografier / Färglitografi 12848057

nr 1284 8057

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Norrskär. Signerad, numrerad 13/38, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x45 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:23

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö