KONST / Litografier / Färglitografi 12453490

nr 1245 3490

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. "Norrskär". Signerad, numrerad 301/360, ca 35x42 cm

Konditionsrapport: fuktskada

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:12:55

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö