KONST / Litografier / Färglitografi 13162111
nr 1316 2111
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), numrerad 18/36. Signerad. Motivet: 56x74cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:38:48
1.000 kr
1.200 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö