KONST / Litografier / Färglitografi 13162111

nr 1316 2111

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce), numrerad 18/36. Signerad. Motivet: 56x74cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:38:48

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö