KONST / Litografier / Färglitografi 12868030

nr 1286 8030

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, Östermalmhallen. Motivet: 38x53 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

måndag 4 november 2019
kl 20:10:08

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö