KONST / Litografier / Färglitografi 12914018

nr 1291 4018

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färglitografi, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Signerad, numrerad 56/150. Motivet: 50x37 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:21:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson