KONST / Litografier / Färglitografi 13491306

nr 1349 1306

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Söder. Signerad, numrerad 47/360, daterad -80. Motivet: 34x46 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:15:36

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant