KONST / Litografier / Färglitografi 12989085

nr 1298 9085

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 17/95. Motivet: 48x68 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:35:37

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström