KONST / Litografier / Färglitografi 12969304

nr 1296 9304

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 105/300, med dedikation. Motivet: 31x23 cm

Konditionsrapport: fuktskadad

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:23:23

9/12 13:22:23 1      Vinnande bud
9/12 13:24:13 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström