KONST / Litografier / Färglitografi 12455171

nr 1245 5171

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. EA-upplaga, Figur, signerad. Motivet: 74x52

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:05:06

30/3 08:29:06 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström