KONST / Litografier / Färglitografi 12848188

nr 1284 8188

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 9/60. Motivet: 41x57 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:37:54

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin