KONST / Litografier / Färglitografi 13073174

nr 1307 3174

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 145/250. Motivet: 28x20 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:08:38

16/2 17:08:39 1      Vinnande bud

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin