KONST / Litografier / Färglitografi 13152010

nr 1315 2010

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 102/250, tupp och hönor, -74. Motivet: 45x36 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:32:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin