KONST / Litografier / Färglitografi 13418333

nr 1341 8333

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 34x28 respektive 57x41 cm. Signerad

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:08:59

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin