KONST / Litografier / Färglitografi 12847138

nr 1284 7138

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 2 st. Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Numrerade och signerade, 49x63 + 66x46 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:29:08

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin