KONST / Litografier / Färglitografi 12757219

nr 1275 7219

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 321/375. Motivet: 46x37 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:53:20

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin