KONST / Litografier / Färglitografi 12757219

nr 1275 7219

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 321/375. Motivet: 46x37 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 400 kr (per 23:00:36)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:53:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin