KONST / Litografier / Färglitografi 12757216

nr 1275 7216

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 130/375. Motivet: 56x42 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:44:26

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin