KONST / Litografier / Färglitografi 12916046

nr 1291 6046

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 244/260. Motivet: 40x50 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:02:30

25/11 18:52:46 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson