KONST / Litografier / Färglitografi 13073041

nr 1307 3041

Bengt Böckman

(1926-2014), Sverige

Färglitografi, 2 st, Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, ramens innermått: 36x27 cm

Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:16:08

Bengt Böckman

Läs mer om Bengt Böckman