KONST / Litografier / Färglitografi 13152001

nr 1315 2001

Bengt Åberg

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Bengt Åberg (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 240/375, Fåglar vid lapporten. Motivet: 58x52cm

Bengt Åberg, svensk målare född 1941.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:09:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Bengt Åberg

Läs mer om Bengt Åberg