KONST / Litografier / Färglitografi 13374026

nr 1337 4026

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad, numrerad 94/225. Motivet: 39x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:25:31

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube