KONST / Litografier / Färglitografi 13418331

nr 1341 8331

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 125/300. Motivet: 26x37 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:18:04

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer