KONST / Litografier / Färglitografi 13038439

nr 1303 8439

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 74x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:12:11

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer