KONST / Litografier / Färglitografi 12757334

nr 1275 7334

Anna Toresdotter

(f. 1956), Sverige

Färglitografi, Anna Toresdotter (f. 1956), Sverige. Signerad, numrerad 303/360. Motivet: 67x47 cm

Anna Toresdotter, svensk målare, grafiker, skulptör och författare, född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:57:01)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:51:10

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anna Toresdotter

Läs mer om Anna Toresdotter