KONST / Litografier / Färglitografi 12757334

nr 1275 7334

Anna Toresdotter

(f. 1956), Sverige

Färglitografi, Anna Toresdotter (f. 1956), Sverige. Signerad, numrerad 303/360. Motivet: 67x47 cm

Anna Toresdotter, svensk målare, grafiker, skulptör och författare, född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:51:10

Anna Toresdotter

Läs mer om Anna Toresdotter