KONST / Litografier / Färglitografi 13351016

nr 1335 1016

Ann-Marie Lamm

(1917-1993), Sverige

Färglitografi, Ann-Marie Lamm (1917-1993), Sverige. Motiv från Slussen, Stockholm. Signerad, numrerad 132/260, daterad -78. Motivet: 52x69 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:34:41

22/6 16:28:18 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Ann-Marie Lamm

Läs mer om Ann-Marie Lamm