KONST / Litografier / Färglitografi 13824154

nr 1382 4154

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 196/290. Bladets mått: 59x43cm, oramad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:53:26

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik