KONST / Litografier / Färglitografi 13824155

nr 1382 4155

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 196/290. Bladets mått: 43x30cm, oramad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:02:46

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik