KONST / Litografier / Färglitografi 12767365

nr 1276 7365

André Brasilier

(f. 1929), Frankrike

Färglitografi, André Brasilier (f. 1929). Signerad, numrerad 73/75, stilleben. Motivet: 65x45 cm

André Brasilier, fransk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:42:47

André Brasilier

Läs mer om André Brasilier