KONST / Litografier / Färglitografi 12756377

nr 1275 6377

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 21:57:40)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:13:55

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
10/9 12:37:05 1      100 kr
11/9 10:14:08 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér