KONST / Litografier / Färglitografi 12756377

nr 1275 6377

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:13:55

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér