KONST / Litografier / Färglitografi 13384017

nr 1338 4017

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Färglitografi, Anders Österlin (1926-2011), Sverige. Signerad, numrerad 185/330. Motivet: 43x56, komposition

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:38:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin