KONST / Litografier / Färglitografi 12969320

nr 1296 9320

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, numrerad 158/225. Motivet: 56x53 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:26:32

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin