KONST / Litografier / Färglitografi 12894045

nr 1289 4045

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. "Regnbågen". Signerad, numrerad 50/125, daterad -73. Motivet: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:50:51

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson