KONST / Litografier / Färglitografi 12894045

nr 1289 4045

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. "Regnbågen". Signerad, numrerad 50/125, daterad -73. Motivet: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:50:51

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson