KONST / Litografier / Färglitografi 13491125

nr 1349 1125

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. "Man med maskrosor". Signerad, numrerad 286/300, daterad -79. Motivet: 38x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:06:26

28/9 18:01:25 1      Vinnande bud

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson